OG program partnerski 

Nagradzanie za polecanie!
Afiliacja usług OpenArt Studio.


Polecaj moje usługi informatyczne innym osobom
i zyskaj 20% od wykonanego zlecenia
w punktach lojalnościowych JKCOIN.

 

Uzbierane punkty możesz wymienić na nagrody.

Zebrane przez siebie punkty sprawdzisz po zalogowaniu na konto użytkwonika

Zgłoś klienta

 


ZASADY AFILIACJI

Afiliacja usług OpenArt Studio jest cześcią programu lojalnościowego.
Ilość otrzymanych punktów lojalnościowych w zamian za polecanie usług OpenArt Studio nie zależy od kwoty sprzedaży jaką wygeneruje afiliant a od przekroczenia ustalonych progów sprzedaży po osiągnięciu których afiliant otrzyma określoną pulę punktów JKCOIN. Progi sprzedaży są wielokrotnością 1000zł i za osiągnięcie każdego progu afiliant otrzyma 2000 punktów JKCOIN. 

Za pierwszego zgłoszonego klienta, którego zlecenie z kategorii Strony WWW zostanie zrealizowane pomyślnie Afiliant otrzyma jednorazowo w prezencie na start 100 punktów JKCOIN.

Poleconego klienta Afiliant powinien zgłosić w programie partnerskim OpenArt Studio przed rozpoczęciem prac lub podpisaniem umowy. 

Progi sprzedaży oraz ilość przyznawanych punktów JKCOIN prezentują się następująco:
Pierwszy próg sprzedaży wynosi 1000zł i po jego osiągnięciu afiliant otrzyma 2000 punktów JKCOIN.
Drugi próg sprzedaży wynosi 2000zł i po jego osiągnięciu afiliant otrzyma kolejne 2000 punktów JKCOIN.
Trzeci próg sprzedaży wynosi 3000zł i po jego osiągnięciu afiliant otrzyma kolejne 2000 punktów JKCOIN.
I tak dalej. 

Przykład:
Jeśli polecona przez Ciebie osoba kupi w mojej frmie usługę wykonania strony internetowej za 1500 PLN przekroczysz jako afiliant pierwszy próg sprzedaży i otrzymasz 2000 punktów JKCOIN.  Dodatkowo przysługuje Tobie jednorazowy prezent na start w kwocie 100 punktów JKCOIN. 
Jeśli przyprowadzisz kolejnego klienta, który także kupi w mojej frmie usługę wykonania strony internetowej za 1500 PLN osiągniesz automatycznie trzeci próg sprzedaży i otrzymasz dodatkowe 4000 punktów JKCOIN. Jako, że osiągnołeś trzeci próg sprzedaży w sumie będziesz mieć z prezentem na start zebrane 6100 punktów JKCOIN czyli za każdy próg sprzedaży otrzymasz po 2000 punktów JKCOIN. 

Szczegóły w regulaminie.