jkcoin kanga pay2

Kanga Pay to bramka płatności web3 dla biznesu web2. Pozwala przyjmować przedsiębiorcy cyfrowe punkty lojalnościowe oraz waluty wirtualne w tym stablecoiny.

W swoim działaniu bramka płatności Kanga Pay podobna jest do systemu BLIK ale przeznaczona jest dla walut wirtualnych. Także ma system kodów 6 cyfrowych i także działa w kilkanaście sekund! 

ZOBACZ VIDEO

 


Bramkę przygotowała i obsługuje giełda Kanga Exchange. Kanga Pay umożliwia przyjmowanie określonych walut wirtualnych i automatyczne wymienia je na tę akceptowaną przez przedsiębiorcę lub sprzedawcę. Cały proces odbywa się natychmiastowo co jest bardzo wygodne i zachęca do wybierania tej metody płatności. 

INSTRUKCJA

instrukcja kangapay

 

 

KANGA TERMINAL DLA SKLEPÓW
Ja jako przedsiębiorca dzięki aplikacji Kanga Terminal mam możliwość przyjmowania tokenów lojalnościowych JKCOIN w zamian za nagrody. Uczestnik programu lojalnościowego może szybko i w prosty sposób przsłać do mnie tokeny JKCOIN podając mi wygenerowany w swojej aplikacji Kanga Wallet 6 cyfrowy kod. Koszt pokrywa przyjmujący płatność czyli przedsiębiorca i wynosi on 1,5% wartości transakcji.

Ponadto tokenami JKCOIN można płacić w całej Polsce w miejscach, w których dostępna jest opcja płatności walutami wirtualnymi przez bramkę płatniczą Kanga Pay. Aby można było zapłacić tokenami JKCOIN sklep powinien przyjmmować płatność w walucie rolziczeniowej oPLN lub JKCOIN natomiat klient ma do wyboru możliwość zapłaty w tokenach JKCOIN lub jeśli nie ma to w oPLN.

Profesjonalne wyjaśnienie jak to wygląda od strony podatkowo księgowej znajduje się na tym VIDEO


Lista walut rozliczeniowych w systemie Kanga Pay oraz ich kombinacje z innymi:

tabela kanga pay

Informacje na temat Kanga Pay:
prezentacja możliwości Kanga Pay
FAQ pytania i odpowiedzi
- VIDEO podatki i księgowość w KangaPay

 

Aplikacje:
Kanga Terminal (dla przedsiębiorcy przyjmującego tokeny)
Kanga Wallet (dla użytkownika wysyłającego tokeny)

Chcesz przetestować jak to działa?
A może chciałbyś wdrożyć takie płatności do swojego biznesu?

Chcesz mieć niższe prowizje w Kanga Terminal jako sprzedawca? 
Podaj kod: "JKCOIN" obsłudze Kanga Exchange to obniżą Tobie koszty prowizji do 1,3%.
 
 

Zapraszam do kontaktu!
Jacek Kołodziejczak
Telefon: +48 61 415 27 11
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


-----------------------
W celach formalnych poniżej zamieszczam ważne komunikaty do zapoznania się! 

  • Zgodnie z nowymi wytycznymi UOKIK informuję, że treści zawierają autopromocję czyli promocję marki własnej Jacek Kołodziejczak i JKCOIN. Natomiast co istotne nie ma tu wykupionych reklam, lokowania produktu oraz nie dostaje wynagrodzenia od nikogo. Jeśli pojawiają się rozwiązania czy platformy, o których wspominam to tylko dlatego, że sam z nich korzystam i postanowiłem się tym podzielić z innymi zainteresowanymi tematem.

  • Jeśli mamy styczność w jakikolwiek sposób z walutami wirtualnymi to musimy być świadomi ryzyka jakie niesie cały ekosystem z nimi związany. Dlatego należy bezwzględnie zapoznać się z możliwymi zagrożeniami w tym z utratą całego kapitału. Polecam sprawdzić jakie występują ryzyka opublikowane tutajPrzed współpracą z konkretną firmą lub przed zainwestowaniem jakichkolwiek środków warto najpierw sprawdzić dany podmiot. 

  • Należy mieć świadomość, że "Kanga Exchange" obsługująca system płatności Kanga Pay i Kanga Terminal znajduje się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) oraz toczy się przeciwko tej firmie postępowanie prowadzone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). W związku z tym jeśli ktoś mimo tych informacji tak jak ja nadal chce używać rozwiązań Kanga Pay i Kanga Terminal od Kanga Exchange to z pełną świadomością i na własną odpowiedzialność! 

 

   KUP JKCOIN