Z dniem 3 marca 2022r. wchodzi w życie nowy regulamin programu lojalnościowego JKCOIN a wraz z nim atrakcyjne zmiany w programie TokenBack.

 

Ilość punktów lojalnościowych JKCOIN przyznawanych w ramach zwrotu za zakupy w OpenArt Studio zostanie podwojona czyli zamiast aktualnie 5% zwrotu będzie to 10% przyznawanego TokenBacku!

 

Przykład:

Kwota na fakturze klienta OpenArt Studio za usługi informatyczne wynosi 515 zł. Z tej kwoty liczymy 10% TokenBacku czyli klient otrzyma zwrot za zakupy w ilości 51.5 punktów lojalnościowych JKCOIN. Wartość zwrotu zaokrąglana jest do dwóch miejsc po przecinku do dołu. 
 
Przypominam iż każdy klient OpenArt Studio, który otrzymał minimum raz TokenBack posiada on swoje konto użytkownika na portalu jkcoin.pl, w którym po zalogowaniu może sprawdzić informacyjne saldo swoich punktów JKCOIN-ów otrzymanych w ramach programu TokenBack.

Pokazane tam saldo punktów JKCOIN jest jedynie oznaką posiadania roszczenia do otrzymania tokenów JKCOIN na własny portfel lub wymiany na nagrody, które to roszczenie wygasa po 5 latach od otrzymanego Tokenbacku.

Istnieje też możliwość sprzedaży otrzymanych tokenów na giełdzie gdyż JKCOIN jest też walutą wirtualną.

 

     Prezent dla Ciebie!


Zeskanuj QR Code aplikacją Kanga Wallet 
aby odebrać w prezencie tokeny JKCOIN.

blog 1

Należy posiadać aplikację mobilną Kanga Wallet i zeskanować QR Code z poziomu opcji menu: NAGRODY.
Prezent zostanie Tobie przelany na portfel automatycznie.

Jeśli jeszcze nie masz konta i aplikacji Kanga Wallet kliknij tutaj.

Liczba prezentów jest ograniczona zatem kto pierwszy ten lepszy!


  


 

   KUP JKCOIN