Wpłaty i wypłaty JKCOIN na Kanga Exchange są już dostępne w sieci Polygon!

 

Dnia 28 października 2022 r. na giełdzie Kanga Exchange zostały otwarte depozyty tokenów pJKCOIN w sieci polygon. Wypłaty zostały otwarte dzień później czyli 29 października 2022 r.

Warto wspomnieć, że Kanga Exchange jako pierwsza giełda na świecie dostarczyła rozwiązania multi-blockchain dla tokenów personalnych!


Od strony technicznej multi-blockchain dla tokena JKCOIN na giełdzie Kanga polega na tym, że na swój portfel możemy wpłacać i z niego wypłacać zarówno tokeny JKCOIN (ERC20) na blockchain Ethereum jak i tokeny pJKCOIN na blockchain Polygon. Przy wpłacie lub wypłacie z portfela należy po prostu wybrać odpowiedni typ sieci (Blockchain): Ethereum lub Polygon. 

Zarówno jedne jak i drugie reprezentują jeden token jakim jest JKCOIN. Na saldzie w portfelu znajdują się pod ogólną nazwą JKCOIN i notowane są na jednym rynku JKCOIN-oPLN.

Prowizja za wypłatę pobierana przez giełdę Kanga wynosi 0,1 MATIC tj natywnej krypotwaluty blockchain Polygon. Dlatego należy mieć niewielką ilość MATIC na porfelu celem pokrycia opłaty za przelew zewnętrzny tokenów JKCOIN po tej sieci.     Prezent dla Ciebie!


Zeskanuj QR Code aplikacją Kanga Wallet 
aby odebrać w prezencie tokeny JKCOIN.

blog 1

Należy posiadać aplikację mobilną Kanga Wallet i zeskanować QR Code z poziomu opcji menu: NAGRODY.
Prezent zostanie Tobie przelany na portfel automatycznie.

Jeśli jeszcze nie masz konta i aplikacji Kanga Wallet kliknij tutaj.

Liczba prezentów jest ograniczona zatem kto pierwszy ten lepszy!


 

 

   KUP JKCOIN