Od teraz możesz sprzedać tokeny JKCOIN za gotówkę w niemal każdym bankomacie w Polsce!
 
Wystarczy aby bankomat obsługiwał wypłaty BLIK. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają jeszcze dostępu do stacjonarnych kantorów kryptowalut.
 

VIDEO - CZEK BLIK
Otrzymany czek BLIK jest ważny 2 godziny
VIDEO - ZWYKŁY BLIK
 
Otrzymany zwykły kod BLIK jest ważny 1 minutę!

Jak wymienić tokeny JKCOIN na gotówkę w bankomacie?

 1. Stwórz konto w aplikacji Kanga Wallet.  Aplikację znajdziesz w AppStore lub Google Play.
 2. Przy wypłatach łącznie do 4000 PLN nie trzeba mieć zweryfikowanego konta na Kanga Exchange (bez KYC). W przypadku posiadania zweryfikowanego konta na Kanga Exchange łączny limit wypłat nie obowiązuje.
 3. Skontaktuj się z operatorem i ustal szczegóły wymiany. Zadzwoń pod numer +48 58 573 33 36 lub odwiedź kanał na Telegramie: @KangaBankomaty. Obsługa telefoniczna jest dostępna od 09:00 do 20:00. 
 4. Upewnij się, że jednorazowa transakcja mieści się w przedziale minimum 200 PLN do maksymalnie 4 000 PLN. Prowizja od wypłaty w bankomatach wynosi 3%.
 5. Powiadom operatora, że chcesz sprzedać tokeny JKCOIN, a on udzieli Ci informacji odnośnie aktualnego kursu oraz prowizji.  
 6. Poinformuj operatora czy chcesz wypłacić gotówkę za pomocą czeku BLIK czy zwykłego kodu BLIK.
 7. Po ustaleniu szczegółów wymiany, zostaniesz poproszony/a o podanie kodu, inicjującego transakcję. Kod ten możesz wygenerować w aplikacji Kanga Wallet w zakładce KANTORY - kliknij w przycisk GENERUJ KOD.
 8. Podaj kod operatorowi i potwierdź transakcję na ekranie telefonu. W ciągu 2 minut operator prześle Ci wybrany rodzaj kodu BLIK.
 9. Udaj się do bankomatu, z obsługą czeków BLIK lub zwykłego BLIK i zrealizuj transakcję przy użyciu kodu otrzymanego od operatora. Czek BLIK jest ważny 2 godziny a kod zwykły BLIK jest ważny 1 minutę dlatego najlepiej zamówić go będąc już gotowym do wypłaty pod bankomatem. 
 10. Odbierz gotówkę z bankomatu w zamian za tokeny JKCOIN.

 


Kurs wymiany 1 JKCOIN = 0,10 PLN 
plus należy doliczyć koszty prowizji ok 3%

kantor spzredaż

 


Masz pytania?

Zapraszam do kontaktu!

Jacek Kołodziejczak
Telefon: +48 61 415 27 11
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

-----------------------
W celach formalnych poniżej zamieszczam ważne komunikaty do zapoznania się! 

 • Zgodnie z nowymi wytycznymi UOKIK informuję, że treści zawierają autopromocję czyli promocję marki własnej Jacek Kołodziejczak i JKCOIN. Natomiast co istotne nie ma tu wykupionych reklam, lokowania produktu oraz nie dostaje wynagrodzenia od nikogo. Jeśli pojawiają się rozwiązania czy platformy, o których wspominam to tylko dlatego, że sam z nich korzystam i postanowiłem się tym podzielić z innymi zainteresowanymi tematem.
 • Jeśli mamy styczność w jakikolwiek sposób z walutami wirtualnymi to musimy być świadomi ryzyka jakie niesie cały ekosystem z nimi związany. Dlatego należy bezwzględnie zapoznać się z możliwymi zagrożeniami w tym z utratą całego kapitału. Polecam sprawdzić jakie występują ryzyka opublikowane tutaj. Przed współpracą z konkretną firmą lub przed zainwestowaniem jakichkolwiek środków warto najpierw sprawdzić dany podmiot. 
 • Należy mieć świadomość, że "Kanga Exchange" obsługująca system wymiany kryptowalut znajduje się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) oraz toczy się przeciwko tej firmie postępowanie prowadzone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). W związku z tym jeśli ktoś mimo tych informacji tak jak ja nadal chce używać rozwiązań od Kanga Exchange to z pełną świadomością i na własną odpowiedzialność! 
 

   KUP JKCOIN